אודות PCDigital

ברוכים הבאים ל-PCDigital, אתר המחשבים והחומרה החדש. האתר נולד מתוך הרצון לתת לגולש הישראלי את המקבילה כחולת-הלבן לאתרי המחשבים והחומרה מחו"ל. עם רעיון זה, אשר עלה חודשים רבים לפני, חרטנו על דגלינו כמה וכמה מטרות, כאשר אחת מהן והבולטת ביותר, היא המיקוד. אנו לא עוסקים בנושאים אחרים, אלא נשארים ממוקדים על כל מה שקשור ל-PC. 
מטרתנו הינה להוביל, להגדיל ולהעשיר את נושא המחשבים והחומרה בארץ. 

תוכן

חשיבות רבת מעלה עבורנו היא התוכן אותו אנחנו מפרסמים. אנו מקפידים להציג את התוכן בצורה הנכונה ביותר. איכות התוכן שלנו נבחרת בקפידה, ומשוייכת למגוון התת-נושאים הקשורים בנושא המחשבים והחומרה.
התוכן אינו מתאים אך ורק למומחים בנושא, אלא זה גם מונגש עבור אלו המחפשים ללמוד.

חדשות

עולם המחשבים והחומרה משתנה ללא הרף, על כן עלינו להיות זריזים ולהגיש את החדשות באופן כמעט מידי. אנו נדאג שתשארו מעודכנים עם היד על הלב, כל זאת לאורך כל היממה.
את תוכן החדשות אנו בוחרים לפי המקורות המהימנים ביותר, ואף מספקים את דעתנו שלנו.

ביקורות

כלל מספר 1 עבורנו, הוא להגיש את הביקורות עבור המוצרים המעניינים באמת. בניגוד לנוהל, אנו לא מפרסמים ביקורות אך ורק על מוצרים חדשים, אלא בוחרים גם את אלו המעניינים את הגולשים.
לא נפספס אי-איזשהו מוצר פופולארי מאוד, ואף נגיש עבורכם ביקורת מפורטת.
כמו כן, אנחנו קשובים לגולשים שלנו, ואתם מוזמנים לפנות אלינו ולומר מוצר כלשהו שתרצו לראות בביקורת.

מדריכים ומאמרים

דגש נוסף עבורנו הוא היכולת להרחיב את ידע הגולשים שלנו בנושא. לשם כך אנו כותבים מדריכים ומאמרים מובנים, מעניינים ומעשירים, על מנת שאתם, הגולשים,
תצאו מהאתר עם ידע נוסף, אשר יעזור לכם לטווח קרוב ורחוק.

אינטרקציה

על מנת לשמוע מכם, אנו מחזיקים עבורכם מערכת פורומים ומערכת תגובות. מערכות אלה יעזרו לנו להשאר אתכם בקשר, ולכם - את האופציה להתבטא בכל מקום באתר.

פיתוח

אנחנו אף פעם לא עוצרים, אלא ממשיכים לחדש ולהשיג את חווית הגלישה המושלמת עבורכם. בעת קריאת שורות אלה, אנו כבר עמלים על שינוי חיובי, ועל מדורים חדשים.
השארנו איתנו, כגולשים שלנו, על מנת לראות איך PCDigital גדל וגדל.

צוות PCDigital
אורי כרמי
אני חובב מחשבים וחומרה מצעירותי. שעות של ניתוח ולמידה של החומרה, תוך כדי שאני משתמש בה, הביאו אותי למה שאני היום: חולה על מחשבים וחומרה, ותמיד אשמח לכתוב על כך. אני אוהב לכתוב, לפתח, לצייר וכשיש זמן, לשחק.
אביחי חורי
היי, אני אביחי חורי. יזם אינטרנט ומחבר "המדריך לקידום אתרים אפקטיבי", חוקר ומתעניין ביחסי הגומלין בין אנשים, עסקים והשפעות הפסיכולוגיה.
שי רוזנפלד
הפעם הראשונה שפתחתי מחשב זה היה עם תוכנת איינשטיין ועוד כמה ישנות. מאז עברו כמה מים בירדן, 486, 586, יש כבר i7 דור שמיני ואני עדיין עוקב באדיקות אחרי התפתחויות וחידושים. מי היה מאמין שיום אחד יהיה דבר כזה כונן SSD. או שנצטרך יותר מ-640KB זיכרון. בטח לא ביל גייטס.
דן קדר
אהבתי לשחק מגיל צעיר. עם הזמן גדלה אצלי הסקנות לגבי מה מריץ את המשחקים שלי, וכך התחלתי להתעניין יותר ויותר בחומרה. היום אני בעיקר משחק עם החומרה, אם זה בדיקות, למידה ועד לתחרויות אוברקלוק למיניהן.
אדוארד טטייבסקי
היי, אני אדי. כבר מהתיכון הייתי בכיתת מופת המתמחה במחשבים ופיזיקה. לאחר הצבא התחלתי להתעסק עם תמסורות, אינטרנט ואבטחות מידע. לאחר כשנתיים בחברת פרטנר, התחלתי ללמוד הנדסת אלקטרוניקה באוניברסיטת אריאל. ונכון לעכשיו עובד באינטל.
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.