מיקום נוכחי: מציג כתבה

אירוע זמני חדש למשחק Sea Of Thieves

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 12/07/2018 19:27

העדכון האחרון ל-Sea Of Thieves הגיע, ויחד איתו עוד הרפתקה בת שבועיים מאת Bilge Rats. הפעם ההרפתקה תבוא בתור "הקללה השקועה המיסתורית". עדכון זה עוקב אחרי העדכון הקודם שהוסיף שלדים מתפוצצים וכסאות מלוכת שלדים, ומציג פסלי בנות ים רשעיות לעולם המשחק. פסלים סופגי חיים אלו, ממוקמים סביב עולם המשחק, למרות שרובם יהיה ניתן למצוא על ידי צלילה מתחת לגלי הים.

הרעיון הכללי מאחורי אירוע זה הוא לעודד צוותים לצלול מתחת לים ולהתחיל לחקור איזורים פחות משומשים במשחק, האיזורים הרדודים (ולא כלכך רדודים) שנמצאים סביב האיים הרבים שבמשחק. ולהוסיף לעידוד, יהיה ניתן לזכות בדברים כמו אומניות, גולגלות, ותיבות אוצר שיתחילו להופיע על קרקעית הים.

המטרה הכוללת היא למצוא ולהרוס כמה שיותר פסלי בנות ים מקוללות שאפשר, ולאסוף דאבלונים המיוחדים לאירוע בתור פרסים. חלק מהפסלים המקוללים יהיו מקוללים בצורה שונה, חלק ירפאו את עצמם אם לא יותקפו לאחר זמן מה, אבל בשביל להרוס פסלים עם קללה חזקה יותר, יצטרכו ארבעה שחקנים להכות בפסל ביחד. לא כמו משימות שיתוף פעולה קודמות, הפעם שחקנים לא יצטרכו לשתף פעולה עם ספינות אחרות כדי להשלים את האתגרים, וזה אפשרי להשלים אותם בתור צוות אחד של ארבעה שחקנים.

הדאבלונים שהשחקנים ירוויחו ייתנו להם אפשרות לקנות בגדים מיוחדים המוגבלים בזמן: השמלה, כובע, וג'קט של סט יללת הבארנאקל. בנוסף לכך, השלמת כל האתגרים הרגילים בנוסף לאגדיים יזכו את השחקנים ב-150 דאבלונים, מה שאומר שיכול מאוד להיות שיהיה עודף בשביל לקנות זהב, או להגדיל את המוניטין של השחקנים עם חברת סחר ספציפית.

כמו באירועים קודמים, כל האתגרים והשבחים יישארו גם בסיום האירוע הנוכחי. אך לא יכללו פרסי דאבלונים, או יאפשרו גישה לבגדים המיוחדים.

 

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור אירוע זמני חדש למשחק Sea Of Thieves

סגור