מיקום נוכחי: מציג כתבה

הוכרז: Life is Strange 2 - פרק ראשון בספטמבר

כתבה מאת: אורי כרמי , פורסם ב: 22/06/2018 19:44

כותר ההרפתקאות האפיסודיק המצליח, Life is Strange ("החיים מוזרים"), זכה היום (יום ו', 22.06) להכרזה רשמית על משחק המשך, Life is Strange 2, כאשר הפרק הראשון של המשחק יהיה זמין לרכישה החל מ-27 לספטמבר 2018, עם הבטחה למידע נוסף בחודש אוגוסט. תחילה קדם להכרזה סרטון בו המפתחת, DONTNOT, מודה למעריציה על 3 מליון עותקים שכבר נמכרו, וחושפת את התשובה לשאלה הנשאלת ביותר, כדברם, "על מה אתם עובדים כרגע?" והתשובה, כצפוי, על משחק ההמשך הנ"ל.

משחק ההמשך, לצערם או לשמחתם של השחקנים, יתרחש סביב דמויות חדשות לגמרי, במקום חדש לגמרי. עוד חשפה השבוע החברה משחק ספין-אוף בשם "The Awesome Adventures of Captain Spirit" - משחק אשר יהיה זמין החל מ-26 ליוני בחינם, וההחלטות אשר יעשו במשחק זה, באם ימצא בספרית המשחקים של השחקן, ישפיעו על ההולך ב-Life is Strange 2. 

המשחק המקורי, Life is Strange, הוא משחק הרפתקאות אפיסודי (מחולק לפרקים) הסובב סביב נערה בשם מקס קולפילד, אשר מגלה להפתעתה הרבה שהיא יכולה להריץ את הזמן אחורה. עם הזמן, זו לומדת לבצע מניפולציות בעזרת הכוחות הללו, ומאפשרת לשחקנים להשתמש ביכולת זו על מנת לגשת ולתקשר עם הדמויות והאובייקטים הסובבים אותה, ואף לשלוט בעזרת הזמן בדברים נוספים הנוגעים לחייה, חבריה וכוחותיה אל מול ההשלכות שלהם.

המשחק מלווה את סיפורה, כאשר יחד עם חברת הילדות שלה בעבר וחברתה הטובה בהווה, קלואי פרייס, הן חוקרות אודות העלמותה של נערה בשם רייצ'ל אמבר, תוך מעקב אחר המתרחש בחייהן. 

כל זאת נעשה בזמן שהשחקן יכול לשלוט בחלק מאירועי המשחק בעזרת הבחירות אותן הוא עושה. כותר נוסף בסדרה, אשר הושק בשנה שעברה הוא Life is Strange: Before the Storm, המתמקד בסיפור המשחק הראשון מנקודת מבטה של קלואי פרייס, כאשר המשחקיות והסיפור אינם כוללים סוג של מסע בזמן או כוח-על אחר. נכון לעכשיו, לא ידוע אם Life is Strange 2 יעסוק אף הוא בכוחות על מסויימים, אך סביר מאוד להניח שכן.

קצת על הכותב
אורי כרמי
אני חובב מחשבים וחומרה מצעירותי. שעות של ניתוח ולמידה של החומרה, תוך כדי שאני משתמש בה, הביאו אותי למה שאני היום: חולה על מחשבים וחומרה, ותמיד אשמח לכתוב על כך. אני אוהב לכתוב, לפתח, לצייר וכשיש זמן, לשחק.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור הוכרז: Life is Strange 2 - פרק ראשון בספטמבר

סגור