מיקום נוכחי: מציג כתבה

חברת Telltale עוברת למנוע משחק חדש

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 26/06/2018 13:16

לפי דיווח חדש מאתר Variety, חברת המשחקים Telltale הידועה כמפתחת משחקים הנותנים לשחקנים לבצע בחירות משלהם, החליטה לעזוב את מנוע המשחק "Telltale tool" שפיתחה בעצמה עבור מנוע המשחק Unity. 

מנוע Telltale Tool היה אבן היסוד של משחקי "בחר-את-הרפתקתך" של החברה כבר מאז שנוסדה, הרבה לפני שהייתה פופולארית על ידי סדרת המשחקים המפורסמת "המתים המהלכים".
בשנים האחרונות, היה ניתן לראות שמנוע זה הוא יחסית ישן, מה שמשתקף במכירות נמוכות יותר למשחקיה האחרונים של החברה. למרות הוספת ליטושים גרפיים למשחק באטמן: האוייב שבפנים, וההבטחה של "קרבות לא מתוסרטים" במתים המהלכים: העונה האחרונה שמתוכננת לצאת השנה, Telltale החליטה שתנטוש את הטכנולוגיה הישנה מיד לאחר מכן.

העונה השניה של The Wolf Among Us שלאחרונה נדחתה לשנת 2019, והמשחק המבוסס על סדרת Stranger Things של Netflix שאף הוא מתוכנן ליציאה שנה הבאה, יפעלו שניהם תחת מנוע המשחק Unity.
בינואר, פורסמו הודעות דרושים שכללו בקשות למהנדסים עם ניסיון במנוע זה באתר Restra של Telltale. כבר אז, המעבר למנוע Unity היה נראה כמשהו סביר משני סיבות, הסיבה הראשונה היא התלונות התכופות על מנוע Telltale Tool, והסיבה השנייה היא שחבר ההנהלה של Telltale, ג'ון ריקיטיאלו, מנהל בנוסף את החברה האחראית על Unity.

המעבר למנוע Unity, לפי Variety, בא מתוך צעד שבו Telltale מנסה לשפר את עצמה לאחר קיצוץ משרות, בנוסף לתביעה משפטית על ידי המנכ"ל הקודם של החברה. בנוסף להתחלת שיתוף הפעולה עם חברת Netflix.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור חברת Telltale עוברת למנוע משחק חדש

סגור