מיקום נוכחי: מציג כתבה

כל מה שידוע על העונה החמישית של Fortnite

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 19/06/2018 16:31

כמעט שלושה שבועות עד שהעונה החמישית של המשחק האהוב פורטנייט יוצאת לפועל. בעונה הקודמת, קיבלו השחקנים רשיון קרב חדש, תלבושות חדשות, אנימציות, ושינויי מפה ענקיים, כל אלה היו בנושא סרטי גיבורי על.

סימנים לקראת העונה הרביעית החלו כמה שבועות לפני שהתחילה, עם כוכב שביט מסתורי שהופיע בשמיים, ולאחר מכן גשם מטאורים שהביא להרס של איזור התחנה המאובקת. העונה החמישית של פורטנייט, המראה סימנים ראשוניים משלה, כנראה תפתח גם היא בצורה מלהיבה. בין מאורות רשע, טילים ענקיים, ואותות שידור המבשרות רע, הנה כל מה שידוע לנו על העונה החמישית עד כה.

במשך השבועות, אחד המטאורים הגדולים שנפל בעונה הרביעית פונה, מה שגילה את ''המבקר'', תלבושת אגדית שנשמרה עבור שחקנים שהשלימו אתגרים במשך שבעה שבועות. לאחר מכן, הטלוויזיות המפוזרות באיזורי המשחק התחילו לשדר תמונה של גולגולת, הדומה לזאת המצויירת על ההר שבו נמצאת המאורה המרושעת, אך גרסת ה-Nintendo Switch של המשחק מראה תמונה שונה מהגרסאות האחרות.

בגרסת ה-Switch, הטלוויזיות משדרות ספירה לאחור שככל הנראה תגיע לסיום היום (19.06), במקביל לעדכון תוכן v4.4 שאמור גם הוא להגיע גם כן היום, יחד עם פצצת הסירחון. הספירה לאחור כנראה רומזת על שיגור הטיל לפני סיום העונה הרביעית, אך אין הבטחה לכך שהטיל ישוגר וגם יינחת באותו היום. בכל מקרה, יש לצפות למשהו גדול ומרהיב שייקרה בקרוב.

ככל הנראה, חלק גדול מהמפה יפוצץ לחתיכות על ידי הטיל הסגול שמבשר רעות. לקראת הופעתו של בונקר מסתורי הלא ניתן להריסה באיזור העצים הצווחניים, השחקנים משערים שזהו איזור המצפה להריסה טוטאלית.

למרות שזה לא מובטח, ההשערה היא שהעונה החמישית תתחיל מיד ברגע שהעונה הרביעית תגיע לסיומה. לפי לוח הזמנים הנוכחי, היום האחרון לעונה זו הוא ה-12 ליולי, מה שמעמיד את תחילת העונה החמישית בתאריך המשוער של ה-13 ליולי, כל עוד לא ייקרו עיכובים או שינויים בלוח הזמנים. רשיון הקרב הדרוש על מנת להינות מתוכן העונה צפוי לעלות כ-950 V-Bucks (מטבע המשחק).

ניתן לקנות חבילות V-Bucks בחנות המשחק במחירים הבאים:

  • $9.99 (36.4 שקלים): 1,000 V-Bucks
  • $24.99 (91.04 שקלים): 2,500 V-bucks (+300 בונוס)
  • $59.99 (218.55 שקלים): 6,000 V-bucks (+1,500 בונוס)
  • $99.99 (364.28 שקלים): 10,000 V-bucks (+3,500 בונוס)
קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור כל מה שידוע על העונה החמישית של Fortnite

סגור