PCDigital
כתבות לפי נושא:

PCDigital מגייסת - בואו להיות חלק מהצוות

אתר PCDigital מחפש להתרחב ולהשאר רלוונטי בכל הנוגע לחדשות, כתבות, ביקורות ומדריכים. בשביל לעשות כן, אנחנו זקוקים לאנשי צוות מוכשרים, ואלו יכולים להיות אתם.
איך להרכיב מחשב - כך תעשו זאת לבד

במדריך הבא נראה לכם בצורה המקיפה, המפורטת והמובנת ביותר כיצד יש להרכיב מחשב, מא' עד ת'. אם תעשו את הצעדים נכון ובסבלנות (חובה!) גם אתם תדעו איך להרכיב את המחשב שלכם.
הדלפה: האם גם GeForce RTX 3090 Ti יושק?

הידיעה הבאה מעט מפתיעה אותנו. בהדלפה אשר נחשפה נראה שגם כרטיס ה-RTX 3090 מקבל גרסת Ti משופרת ביצועים משלו. ריכזנו את כל הפרטים הידועים לנו עם מעט פרשנות מהצד.
AMD מרעננת את סדרת Ryzen 5000 עם מעבדים משופרים

כפי שעשתה חברת AMD בעבר, זו מרעננת את סדרת מעבדי ה-Ryzen 5000 שלה עם זוג מעבדים חדשים אשר ימותגו בשם XT. ההדלפה הבאה מעניינת במיוחד, בחדשה הבאה אנו ננתח אותה.
יציל את המצב בשוק? כרטיסי ה-RTX 30 חסומי הכרייה הושקו

הקרב של NVIDIA אל מול כורי המטבעות עושה שלב, כאשר כעת שהחברה מעדכנת את סדרת כרטיסי ה-RTX 30 שלה עם הגנה מול כריה ברמת החומרה, מה שאמור לשקם את שוק כרטיסי המסך מהמצב בו נמצא כעת.
Corsair מציגה זכרונות DDR5: מהירויות גבוהות ונפחי ענק

זכרונות מסוג DDR5 אמורים להכות בשוק כבר בסוף השנה הנוכחית, וחברת Corsair מספקת לנו הצצה מלאה, אשר לא משאירה מקום לספקות: מדובר במעבר מהפכני מהטכנולוגיה הנוכחית.
AMD מכינה כרטיסי מסך עוצמתיים לשוק הביניים ושוק הכניסה

על פי ההדלפות, חברת AMD צפויה להשיק כרטיסי מסך לשוק הביניים ולשוק הנמוך, הלא הם ה-Radeon RX 6600 XT, RX 6600 ואף דגמים לשוק הכניסה, העומד בראשם ה-RX 6400. להלן כל המידע המודלף, יחד עם קצת מושג על ביצועיהם.
המחשבים הניידים המובילים והחדשים מבוססי דור ה-11 של אינטל

כתבה זו אוגרת בתוכה את המחשבים הניידים הבולטים ביותר שיצאו לפי שעה עם מעבדי ה-Tiger-Lake-H החדשים של חברת אינטל. הרשימה צפויה להתעדכן עם דגמים נוספים שלא הושקו עדיין.
NVIDIA משיקה את ה-RTX 3050 Ti ו-RTX 3050 למחשבים ניידים

עם השקת מעבדי דור ה-11 של אינטל, חברת NVIDIA מצטרפת לגל ההשקות גם היא ומשלימה את הליין של כרטיסי המסך שלה למחשבים ניידים עם ה-RTX 3050 Ti וה-RTX 3050.
הושקו מעבדי דור ה-11 של אינטל למחשבים ניידים

לאחר שהשיקה חברת אינטל את סדרת דור ה-11 של מעבדי ה-Core I, זו משיקה היום את המקבילה של מעבדים אלו עבור מחשבים ניידים, מעבדי ה-Tiger Lake H, בליווי שיפורים משמעותיים בביצועים וארכיטקטורה חדשה.
(עודכן) מעבדי ה-Alder Lake לנייחים: כבר בנובמבר 2021

מעבדי הדור הבא של אינטל, ה-Alder Lake, צפויים להציג קפיצה משמעותית בכל הנוגע לביצועים, תהליך ייצור, ארכיטקטורה ותמיכה בטכנולוגיות חדשות. היום אנחנו מקבלים מידע שאלו יגיעו אלינו כבר בנובמבר.
Corsair K100 RGB - מקלדת הדגל של קורסייר בביקורת

על שולחן הביקורות שלנו נחתה אחת מהמקלדות היוקרתיות ביותר, זו שעומדת כרגע בפסגת המוצרים אותה מציעה חברת Corsair תמורת תג מחיר גבוה במיוחד. לקחנו אותה לסיבוב בכדי לבדוק על מה המהומה.
AMD Radeon RX 7900 XT - בעל שיפור ביצועים משמעותי ביותר?

בחדשה זו אנחנו מקבלים נתונים חדשים, המבוססים על שמועות, כמובן, אודות מה שאמור להיות כרטיס המסך הבכיר הבא של AMD, ה-RX 7900 XT, יחד עם כל סדרת הכרטיסים הבאה.
שינויים באתר: פתוח לאורחים, מדור חדש, ערוץ YouTube ועוד

PCDigita מתרחב ומתחדש. כעת, מלווה במדור חדש לגמרי, האתר פתוח לאורחים ולא דורש הרשמה עבור פעולות רבות. כמו כן, אנחנו קיימים עכשיו גם במדיות נוספות.
כרטיסי ה-Xe DG2 של אינטל קרובים מתמיד - הנה כל מה שידוע לנו

בחדשה הבאה אנחנו סוף סוף זוכים להצצה קרובה יותר בכל הקשור ל-DG2, שם הקוד של חברת אינטל לכרטיסי המסך מתוצרתה, איתם תתחרה בשוק כרטיסי המסך לצד NVIDIA ו-AMD.
ביצועי מעבדי ה-Cezanne של AMD למחשבים נייחים הודלפו

מעבדי ה-APU של חברת AMD לסדרה הנוכחית, הכוללים פתרון גראפי מובנה וידועים גם בשם הקוד Cezanne, טרם הושקו עבור שוק הצרכן. בכתבה הבאה ניתן לראות הדלפה הנותנת מושג על ביצועיהם של מעבדים אלו.
דקה לפני השקה: RTX 3080 Ti ו-RTX 3070 Ti יושקו בסוף החודש

כרטיס ה-GeForce RTX 3080 Ti נמצא לפני השקה. המידע הפעם חושף את סדר גודל המחירים ואת זמן ההשקה. ריכזנו עבורכם את כל המידע שידוע לנו על כרטיס המסך החדש.
NVIDIA משיקה את סדרת RTX 30 מחדש - עם הגבלות כריה

הקרב של NVIDIA אל מול כורי המטבעות צפוי לעלות שלב, כאשר ידיעות רבות מאשרות כעת שהחברה מעדכנת את סדרת כרטיסי ה-RTX 30 שלה עם הגבלת ביצועי כריה.
הגדולים והקטנים: כך יעבדו מעבדי העתיד של אינטל ו-AMD

מעבדי הדור הבא של אינטל, וכמו כן מעבדי העתיד של AMD (על פי שמועה) עשויים לעשות שימוש בארכיטקטורה חדשה לגמרי, big.LITTLE - טכנולוגיה המוכרת לנו כבר. כיצד היא תעבוד? כל הפרטים בכתבה.
AMD: נחשפה גרסת מהנדסים של Radeon RX 6900 XTX

ה-Radeon RX 6900 XT הוא כבר כרטיס מסך מפלצתי מספיק, מבחינת ביצועים, תדרים וצריכה. אך האם יש לנו בדרך גרסה אף יותר חזקה, ולו במעט? להלן דגם מהנדסים של מה שעשוי להיות ה-RX 6900 XTX. כנראה.
1
2
3