מיקום נוכחי: מציג כתבה

מקלדת מכאנית חדשה מ-Logitech

כתבה מאת: אורי כרמי , פורסם ב: 14/06/2018 10:08

לחברת Logitech כבר ישנו ארסנל שלם של מקלדות גיימינג. למעשה, בליין המעודכן שלה אין שום מקלדת שהיא אינה מכאנית. רוב סוגי הסוויצ'ים שהחברה עושה בהם שימוש הם ה-Romer-G שלה, הבלעדית עבורה, והיא באה לידי ביטוי במקלדות יקרות יותר. השבוע השיקה החברה מקלדת מכאנית חדשה שאינה נושאת את מקשי ה-Romer-G שלה, אלא 3 סוגים של סוויצ'ים הניתנים לבחירת המשתמש: ה-GX Blue החדשים, ה-Tactile וה-Linear. שמה של המקלדת החדשה הוא G512.

Logitech מתגאה בעובדה שהיא נותנת למשתמשים לבחור כמה שרק אפשר, בעוד היא הולכת להתאים את סוגי הסוויצ'ים השונים למקלדות הקיימות שלה, דוגמת ה-G513 - התומכת באופן מלא בהחלפת הסוויצ'ים הנ"ל לאלו החדשים. הסוויצ'ים מהסוג החדש מאפשרים כל אחד מהם חוויה אחרת: ה-GX Blue למשל, עושים רושם של סוויצ'ים אופייניים, בעלי פידבק מלא (עם "חווית שמע" של מקלדת מכאנית טיפוסית). 

כמו שאר המקלדות בליין החדש של החברה, המקלדת צפויה להציע תאורת RGB LED בעלת 16.8 מליון צבעים, בארבעה אזורים שונים הניתנים לשליטה דרך תוכנת בקרה חדשה בשם G-Hub, אשר עשויה להחליף את הקיימת,  ה-Logitech Gaming Software. עוד מציעה המקלדת מבנה הכולל שכבת אלומיניום, וחיבורי USB 2.0 אשר ניתנים להעברה הלאה. מקלדת זו, עושה רושם, אינה מכילה מקשים לתכנות מותאם אישית.

המקלדת החדשה צפויה לקבל תג מחיר של 150 דולר, ולהיות זמינה החל מהחודש הבא.

קצת על הכותב
אורי כרמי
אני חובב מחשבים וחומרה מצעירותי. שעות של ניתוח ולמידה של החומרה, תוך כדי שאני משתמש בה, הביאו אותי למה שאני היום: חולה על מחשבים וחומרה, ותמיד אשמח לכתוב על כך. אני אוהב לכתוב, לפתח, לצייר וכשיש זמן, לשחק.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור מקלדת מכאנית חדשה מ-Logitech

סגור