מיקום נוכחי: מציג כתבה

נחשף שנית: Cyberpunk 2077

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 15/06/2018 06:36

אחרי כמה שנים של ציפיות השחקנים, נחת לו הטריילר השני למשחק Cyberpunk 2077 שהביא איתו גל של השערות, שמועות, וחיפוש אחר רמזים קטנים לגביו. ב-2013 יצא הטריילר הראשון למשחק, ומאז שחקנים נשארו די בחשיכה לגביו. ללא תמונות, טריילרים, או חדשות - המעריצים הפכו נואשים. אך בתצוגת ה-E3 השנתית סוף-סוף אלו זכו לקבל יותר מידע לגביו, יחד עם דמו של 50 דקות.

Cyberpunk 2077 לוקח מקום בחלק הצפוני של העיר קליפורניה, במציאות מקבילה, בעיר המלאה באנשים עם חלקי גוף מוגברים. הדמו נפתח, כמו רוב המשחקים בז'אנר ה-RPG, ביצירת הדמות, ששם אפשר לבחור את מראה הדמות, המין, המראה, ולמקם נקודות כישרון שיתאימו יותר לסגנון המשחק של השחקן. אך Cyberpunk 2077 לוקח הכל צעד אחד קדימה ואף נותן לשחקן ליצור סיפור רקע פשוט לדמותם. ניתן לבחור דברים כמו אירועים מהילדות שהשפיעו ובנו את הדמות ואלה בתמורה ישפיעו על איך אנשים מבחינים בדמותכם במשך המשחק.

כמובן שמדובר במשחק שבו לאנשים יש חלקים המגבירים את היכולות שלהם, ואף מוסיפים להם, אז גם השחקן יוכל להוסיף חלקים לדמות שלו בזמן המשחק: למשל, עם החלקים המתאימים, תוכלו להבחין באויבים דרך קירות, או להקפיץ כדורים בכדי לפגוע באויבים הלוקחים מחסה. אחת הדוגמאות שהוצגו בדמו הייתה האטת הזמן, במטרה לפגוע בנקודת תורפה של הקורבן.

למרות שנראה המשחק מסוג FPS, לחברה העומדת מאחורי המשחק, CD Projekt Red, היה חשוב לציין שאפילו בזמן קרב יריות יהיה המשחק בנוי על בחירת השחקן ועל מה שיעשה בשביל להשלים את מטרותיו.

חשוב לציין שמה שנראה בדמו הוא בסך הכל חלק קטן מן המשחק, ויכול מאוד להיות שהמוצר המוגמר יהיה קצת שונה, אך הציפיות עשויות להיות גבוהות כאשר מדובר באותה חברה שפיתחה את המשחק עותר הפרסים The Witcher 3: Wild Hunt. לפי שעה למשחק עדיין אין תאריך שחרור.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור נחשף שנית: Cyberpunk 2077

סגור