מיקום נוכחי: מציג כתבה

סדרת משחקי Yakuza מגיעה ל-PC

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 19/06/2018 06:41

סדרת המשחקים המצליחה Yakuza, שהייתה אקסלוסיבית עבור קונסולת המשחק PlayStation של Sony, מגיעה למחשב החל מהראשון לאוגוסט. המשחק הראשון שייפתח את ההצטרפות הוא Yakuza 0 שניתן להזמנה מראש כבר עכשיו ב- Steam במחיר מבצע של 74.65 שקלים, ואחריו, Yakuza Kiwami, שישוחרר בהמשך השנה. סיפוריהם המרכזי של המשחקים הללו, בנוסף למיני-משחקים קטנים ומסעות המלאים בהומור, הוא דרמת פשע סוחפת מלאה בפיתולים.

Yakuza 0

Yakuza 0 הוא בעצם קדימון לשאר הסדרה, ומתרכז בסיפורם של שני הדמויות המרכזיות ואיך הם הפכו לאגדות הידועות בסיפור שבסדרת המשחקים. קיריו קאזומה, נער צעיר בעיר קאמורוצ'ו, מבקש להצטרף לכנופיית היאקוזה החזקה בעקבות שינטארו קאזמה, איש שמהווה דמות אבהית לקיריו. למרות שיש לו פוטנציאל גדול עם יכולותיו, אין לו מטרה או רצון משלו, לכן הוא לוקח על עצמו עבודות קטנות כגון איסוף כסף מלקוחות עם חובות עבור היאקוזה. אך העניינים מתחממים כאשר אחד מהלקוחות נרצח וקיריו נאלץ לצאת למסע כדי לנקות את שמו ולמצוא את מי שניסה להפליל אותו.

עוד בסיפור, גורו מאג'ימה, באותה תקופה, מנהל את מעודון הקברט ''גראנד'' שהיה על סף סגירה, אך עם הגעתו וניהולו של מאג'ימה, הפך למועדון המוצלח ביותר ברחובות העיר. גורו, שהמוניטין הגבוה שלו הולך לפניו, היה בעבר חלק ממשפחת שימאנו אך גורש לאחר שסירב והפר את פקודתו של הבוס. בעקבות מעשיו, הפך לאסיר של המשפחה ונמצא תחת השגחה, אך הוא עושה כל מה שביכולתו בשביל לחזור להיות חלק מהיאקוזה.

Yakuza Kiwami

Yakuza Kiwami, שהוא בעצם רימאסטר של המשחק Yakuza 1, ממשיך את סיפורו של קיריו, שטיפס במהרה בהררכיה של היאקוזה וקיבל את הכינוי ''הדרקון של דוג'ימה'' בעקבות הקעקוע של אירזומי, הדרקון היפני שעל גבו. קיריו מרגיש מוכן להקים משפחת יאקוזה משלו, אך חסר לו רק אישור ממנהיג המשפחה הנכחית שלו, סוהיי דוג'ימה. אך הכל משתבש כאשר לילה אחד סוהיי מחליט לחטוף את יומי, אהובתו של קיריו ולבצע בה מעשים מגונים.

נישקיאמה, חברו הטוב של קיריו, מנסה לעצור את סוהיי, אך חייליו מחזיקים בו בכח ומונעים ממנו להתערב. קיריו, שהיה בפגישה עם שינטארו, מקבל שיחת טלפון על המאורע וממהר למשרדו שלי סוהיי, שם הוא מוצא את גופתו כשבראשה כדור, ונישקיאמה שמחזיק ביומי בחוזקה. בהחלטה גורלית, קיריו לוקח את האקדח מנישקיאמה ואומר לו לברוח ולדאוג ליומי. לאחר שסולק מהמשפחה ושירת עשור בכלא, קיריו חוזר לעיר קארוצ'ו בחיפוש אחר יומי תוך כדי שהוא מנסה להבין מה קרה בזמן היעדרותו.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור סדרת משחקי Yakuza מגיעה ל-PC

סגור