מיקום נוכחי: מציג כתבה

עדכון חדש עבור המשחק The Long Dark

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 18/06/2018 07:04

The Long Dark זכה השבוע לעדכון גדול, v.133, המכיל כמה שינויים גדולים. The Long Dark הוא משחק השרדות שבו השחקן מאתגר את עצמו מול הטבע, בעולם שקפא אחרי אסון גיאוגרפי גדול. על השחקן לטייל ולחקור אזורים גדולים שבהם הוא צריך למצוא אמצעי הישרדות, בין אם זה אוכל, בגדים מחממים, משאבים להכנת מדורה או תרופות, נשקים, וכלים שימושיים כמו גרזנים או סכינים.

מערכת בישול חדשה

אחת הדרכים החשובות ביותר להשרדות היא כמובן, אוכל ושתייה, ובעדכון האחרון של The Long Dark שיצא ב-14.06, סטודיו Hinterland העומד מאחורי הפיתוח, שינה את דרך הכנת האוכל והמסת השלג לשתייה. עד לפני העדכון, על מנת להכין את האוכל שהשחקן צד או מצא, הוא היה צריך להתרכז במדורה ולבשל את האוכל הספציפי שבחר והמשחק היה מתקדם ברקע עד שהאוכל היה מוכן. העדכון מביא איתו מערכת חדשה המאפשרת לנו לבשל את האוכל על ידי הנחתו קרוב למדורה, כמו על האבנים המקיפים אותה, או מעל תנור שבו היא נמצאת, יחד עם זאת נוספת האפשרות לבשל כמה דברים באותו זמן, ואף לעשות דברים אחרים בזמן שהאוכל מתבשל. אך, אם תחכו יותר מידי זמן, האוכל יישרף ולא תוכלו לאכול אותו, או שאם תאכלו את האוכל לפני שהוא מוכן, תסתכנו בהרעלה. יחד עם המערכת הזו נוספו שני כלים חדשים: סיר בישול ופחית ממוחזרת.

איזור חדש לטייל ולגלות

The Long Dark מחולק לכמה איזורים גדולים שבהם השחקן יכול לטייל, להתפעל מהנופים המדהימים, לצוד, ולחפש מקלטים מפני הסופה המקפיאה. בעדכון החדש למשחק, נוסף איזור חדש הנקרא Hushed River Valley, והוא מלא צוקים, מפלים, ונחלים, אך בניגוד לאיזורים אחרים במשחק, לא יהיו מקלטים שנבנו על ידי בני אדם, אלא רק מקלטים טבעיים, כמו מערות, ועצים חלולים. השחקן ייצטרך לשים לב לסביבתו, שאוליי יוכל למצוא קופסאות אספקה, או אפילו אות אש מסתורית שתדריך אותו.

Buffer Memories

משהו חדש שנוסף למשחק הוא מה שנקרא Buffer Memories, אלה הם מסמכים שנשארו בזכרון המחשבים לפני שהם הפכו ללא פעילים על ידי הזוהר הקטבי, ועכשיו כל פעם שהזוהר יופיע, תוכלו לראות מסכי מחשב מהבהבים המכילים מסמכים המסבירים על רקע העולם של המשחק. יחד עם העדכון, נוספו Buffer Memories בכמה מקומות ספציפיים, ויכול מאוד להיות שבאחד המקומות יהיה יותר מBuffer Memory אחד למצוא.
לאחר שגילית אחד, תוכלו לקרוא ולעקוב אחריו ביומנכם בתוך המשחק.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור עדכון חדש עבור המשחק The Long Dark

סגור