מיקום נוכחי: מציג כתבה

שיאי עולם נשברו בדוכן של G.Skill

כתבה מאת: דן קדר , פורסם ב: 13/06/2018 10:02

כמידי שנה, חברת G.SKILL מקיימת את תחרות האוברקלוק העולמית שלה בComputex, וכמו כל שנה, נשברים בה כמה שיאי עולם.

ההישג שחברת G.SKILL מתגאה בו הוא שבירת שיא העולם בתדר מהירות זיכרון ה-RAM DDR4 שלה, כאשר האוברקלוקר Toppc מקבוצת MSI הצליח להביא את קיט ה-GSkill TridentZ RGB שלו לתדר בסיסי מטורף של 5543 מגה-הרץ, הוא עשה זאת תוך שימוש בצ'יפים מסוג B-Die של סמסונג, מהטובים שיש היום בשוק עבור זיכרונות DDR4, ובלוח האם MSI Z370I GAMING PRO CARBON, ומעבד משושה הליבות של אינטל, ה-8700K.

בנוסף לשיא זה, גם K|ngp|n מקבוצת EVGA שמדורג במקום החמישי בעולם וראשון בליגת האליט שבר שלושה שיאי 3D באתר 3DMark, עם כרטיס המסך המפלצתי מסוג Titan V ומעבד האקסטרים i9-7980XE בעל 18 הליבות, זיכרון של G.Skill ולוח האם ה-X299 Dark של EVGA, כאשר כולם מקוררים בלולאת חנקן היברידית.

אבל מי שבאמת תפס את העין, ושבר הכי הרבה שיאים הוא Splave, המדורג ראשון בעולם. האוברקלוקר הזה, מקבוצת ASRock, שבר שלושה שיאי עולם לקטגוריית משושי הליבות ועוד שלושה שיאים למעבד ה-8700K. כל שיאיו נשברו בעזרת מוד ללוח האם Z170M OCF, שבעזרתו יכל להריץ את המעבד מדור 8 על לוח מצ'יפסט Z170. שניים משיאיו הבולטים הם שיא התדר למעבד זה, כאשר Splave הצליח למשוך אותו לתדר של 7409.03 מגה-הרץ ושבירת שיא העולם ב-SuperPi 32M, שנחשב לאחד מהבאנצ'מארק הקשה ביותר לשבירת שיאים. Splave קבע תוצאת שיא של 4 דקות, 8 שניות ו922 מאיות השניה. אך לצערו הרב שיא זה כבר הספיק להישבר אתמול על ידי אוברקלוקר נוסף, Alex@RO.

רשימת כל השיאים והתוצאות

קצת על הכותב
דן קדר
אהבתי לשחק מגיל צעיר. עם הזמן גדלה אצלי הסקנות לגבי מה מריץ את המשחקים שלי, וכך התחלתי להתעניין יותר ויותר בחומרה. היום אני בעיקר משחק עם החומרה, אם זה בדיקות, למידה ועד לתחרויות אוברקלוק למיניהן.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור שיאי עולם נשברו בדוכן של G.Skill

סגור