מיקום נוכחי: מציג כתבה

5 משחקים מתחת ל-100 שקלים ב-Steam

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 30/06/2018 22:43

כמדי שנה, מציעה חנות Steam מבחר מבצעים ענקיים על מאות אלפי משחקים באירוע הנקרא "Steam Summer Sale" (מכירת הקיץ של Steam). הכתבה זו, הכנו רשימה של חמישה משחקים שאנו ממליצים עליהם וזמינים במתחת ל-100 שקלים.

Grand Theft Auto V - ₪81.16

Grand Theft Auto V הוא המשחק האחרון והמוצלח ביותר בסדרת משחקי העולם הפתוח הידועים של Rockstar. במשחק זה, השחקנים משחקים בתור שלושה דמויות ראשיות: מייקל דה סנטה, שודד בנקים גדול בעברו הכרגע חי את חייו בעושר עם אשתו אמנדה, וילדיו ג'ימי וטרייסי. פרנקלין קלינטון, חבר כנופיה שאפתני שלא מרוצה מחייו ומחפש דרכים אחרות להרוויח כסף בגדול. וטרבור פיליפס, פסיכופת מלא זעם העושה כרצונו בדרכים כאוטיות. בנוסף למצב המשחק בו השחקן משחק לבד, יש מצב רב שחקנים בו שחקנים מכל העולם יכולים לשתף פעולה בכל מיני משימות, לשחק אחד נגד השני במיני משחקים, או להסתובב בעולם הפתוח וליצור כאוס טוטאלי.

The Witcher 3: Wild Hunt GOTY - ₪75.98

The Witcher 3: Wild Hunt הוא משחק תפקידים סיפורי בעולם פתוח גדול המבוסס על עולם פנטזיה מדהים המלא בבחירות בעלי משמעות גדולה על המשחק ותוצאות ברי השפעה גדולות. במשחק זה משחקים בתור גראלט, צייד מפלצות מקצועי עם משימה למצוא אישה ילידת נבואה בעולם גדול המלא בערים גדולות, איי ויקינגים, הרים מושלגים, וכפרים מוזנחים. בנוסף לסיפור המרכזי והארוך של המשחק, שחקנים יכולים לחפש אוצרות, להשלים חוזי צייד, לשחק משחק קלפים, ולעזור לאנשים שפוגשים בעולם.

Dark Souls III - ₪53.25 / ₪90.60 (Deluxe)

Dark Souls III הוא המשחק השלישי בסדרת המשחקים המאתגרת ביותר במשחקי הוידאו הפופולאריים והידועים ביותר. "כשהלהבות דועכות והעולם נופל להרס, תצאו למסע לתוך עולם מלא באיזורים ואוייבים ענקיים" במשחק זה, ישקעו השחקנים בעולם אטמוספרי ואפל עם קרבות אינטנסיביים, וכמובן, הרבה מוות.

DOOM (2016) - 64.99

DOOM חוזר בתור משחק יריות אלים וכאוטי במיוחד. במשחק זה השחקנים משחקים בתור דמות הידועה רק בתור DOOM GUY (איש ה-DOOM), בחור מלא בזעם וחוזק המשתמש בנשקים הרסניים בשביל להרוג חבורות שדים גדולות במעבדה מסתורית מכוכב מאדים. משחק יריות זה מתרכז באקשן והרסניות, מנשקים כמו משגר טילים עד מסור חשמלי גדול שמטרתו העיקרית הוא לחתוך כל שד הקרוב לשחקן, המטרה היא להשמיד כל שד הנמצא באיזור.

The Crew 29.75 / 49.75 (Ultimate)

The Crew הוא משחק מירוצים שבו השחקנים מעצבים ומשכללים את מכוניתם בזמן שעולים בדרגות ומסתובבים בין חמישה איזורים שונים ומפורטים המבוססים על ערים שונות בארצות הברית. כל מקום התרחשות כולל מספר הפתעות ואתגרי נהיגה שונים להתמחות בהם. במסעם, ייתקלו השחקנים בשחקנים אחרים בכביש, אותם יוכלו לצרף לקבוצתם או להתחרות נגדם במרוץ מהיר ואינטנסיבי.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור 5 משחקים מתחת ל-100 שקלים ב-Steam

סגור