מיקום נוכחי: מציג כתבה

50 מיליון עותקים, ו-400 מיליון שחקנים ב- PUBG

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 20/06/2018 12:22

PUBG Corp. מפתחי משחק הבאטל רויאל הידוע "PlayerUnknown's Battlegrounds" הכריזו היום על מספר עצום של 50 מיליון עותקים שנמכרו ב-PC ו-XBOX ONE. וכשמכלילים את גרסת המשחק לנייד, מדובר על כמות של מעל ל-400 מיליון שחקנים רשומים סביב העולם, עם קצת מעל 87 מיליון משחקים מידי יום.

כדי לחגוג את ציון הדרך הגדול, החליטה מפתחת המשחק להציע הנחה, שתהפוך להנחה הראשונה למשחק אגב, ותעמוד על 33% פחות מהמחיר המלא. ניתן לקנות את המשחק בחנות Steam במחיר של 59.13 שקלים, המבצע יתקיים עד ה-5 ליולי.

PUBG הוא אחד המשחקים הפופולארים ביותר כיום, והרוויח מעל ל-700 מיליון דולרים רק בשנה האחרונה. במרץ הצהיר גייב ניואל, מייסד החברה Valve, שהמשחק הוא השלישי הנמכר ביותר בחנות Steam. בנוסף, הכריזו PUBG Corp. שהמפה החדשה למשחק ''Sanhok'' תצא ב-22 ליוני. המפה, ששמה הוא צירוף המילים ''כיף'' ו-''תרנגולת'' מתאילנדית, היא מפת אי המעוצבת בדמות כמה מקומות בדרום מזרח אסיה, הכוללים את תאילנד והפיליפינים. מפה נוספת נמצאת תחת פיתוח, אך החברה לא פרסמה פרטים לגביה לפי שעה.

PUBG Corp. בימים אלה תובעת את חברת Epic Games על משחק הבאטל רויאל שלה, Fortnite. החברה הגישה תביעה אודות הפרת זכויות יוצרים בחודש ינואר בבית המשפט המחוזי והמרכזי של סיאול בדרום קוריאה. PUBG יצא לראשונה במרץ 2017, כאשר גרסת הבאטל רויאל של Fortnite יצאה כשישה חודשים לאחר מכן. אם התביעה תכריז על התובע, היא תמנע מ-Epic Games להפיץ את משחקם בדרום קוריאה.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור 50 מיליון עותקים, ו-400 מיליון שחקנים ב- PUBG

סגור