מיקום נוכחי: מציג כתבה

Call Of Duty: Black Ops 4 הכל או כלום

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 19/06/2018 07:00

סדרת משחקי Call Of Duty של Activision היא אחת מסדרות משחקי הירי הידועים ואהובים ביותר בעולם, אך החלטה מצידה של Activision הציתה זעם כלפי החברה במעריצים הרבים. בעבר, היה ניתן לבחור בין הגרסה הסטנדרטית של משחקי Call Of Duty הכללה את המשחק עצמו ולאחר מכן היה ניתן לקנות חבילות הרחבה באופן נפרד, לבין גרסת הדלוקס המכילה מנוי עונתי הפותח את כל חבילות ההרחבה בנוסף למשחק.

הפעם, לקראת שחרורו של המשחק Call Of Duty: Black Ops 4, החליטו Activision (חברת ההוצאה לאור) ו-Treyarch (חברת הפיתוח), לנעול את חבילות ההרחבה מאחורי המנוי העונתי, מה שאומר שאם השחקנים יירצו לשחק באחת מחבילות ההרחבה, הם יצטרכו לקנות את כולם בקנייה אחת. 

(בתמונה, FAQ: ''האם אוכל לקנות חלקים מהמנוי העונתי באופן נפרד, למשל תוספת מפות, כמו במשחקי Call Of Duty קודמים?'' -''לא, התכנים יוכללו אך ורק בקניית כל החבילות ביחד'')

בנוסף לכך, המשחק ניתן להזמנה מראש בחנות של Blizzard ובתוכנת Battle.net בכמה גרסאות: סטנדרטית-59.99 יורו (253.42 שקלים), דלוקס- 99.99 יורו (422.4 שקלים), ודלוקס משופר-129.99 יורו (549.13 שקלים).

כועסים? האם תרכשו את חבילת ההרחבה או את המשחק למרות זאת? ספרו לנו בתגובות.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור Call Of Duty: Black Ops 4 הכל או כלום

סגור