מיקום נוכחי: מציג כתבה

Enermax: זוג מארזים חדשים בעלי RGB LED

כתבה מאת: דן קדר , פורסם ב: 12/06/2018 05:07

חברת Enermax הטאיוונית הציגה בתערוכת Computex שני מארזים חדשים: הראשון, ה-OSTROG ADV RGB הוא מארז בגודל Mid tower בעל זכוכית מחוסמת בשני צדדיו, ופסי LED RGB שיכולים להסתנכרן עם תאורת לוח האם, כיאה למארז בשנת 2018.

ניתן להכניס במארז זה קירור נוזלי בעל רדיאטור בגודל של עד 360 מ"מ, ואף ניתן לפרק את הפנאל העליון והקדמי שלו בקלות, להתקנה נוחה יותר של החומרה וחווית הרכבה פשוטה יותר.

המארז מגיע עם סט חיבורים יחסית סטנדרטי, שיכלול זוג חיבורי USB 3.0, חיבור USB 2.0 יחיד, חיבור USB 3.1 Type-C, חיבורי אודיו וכן כפתור שליטה במאווררים.

מארז ה-OSTROG ADV RGB של Enermax

המארז השני הוא גרסת מהדורה-מוגבלת של מארז ה-SABERAY של החברה, אשר יגיע בצבע לבן. גם הוא, כאמור, יגיע עם פסי LED הניתנים לשליטה, ויכלול 3 מאווררי RGB ובקר שליטה מסוג RGB שיתן למשתמש לסנכרן בין 5 מוצרים תומכי תאורת RGB LED. בנוסף, ניתן לבחור את סוג הפנאל הקדמי: כזה העשוי רשת (Mesh) או בגימור אקרילי.

מארז ה-SABERAY של Enermax

קצת על הכותב
דן קדר
אהבתי לשחק מגיל צעיר. עם הזמן גדלה אצלי הסקנות לגבי מה מריץ את המשחקים שלי, וכך התחלתי להתעניין יותר ויותר בחומרה. היום אני בעיקר משחק עם החומרה, אם זה בדיקות, למידה ועד לתחרויות אוברקלוק למיניהן.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור Enermax: זוג מארזים חדשים בעלי RGB LED

סגור