מיקום נוכחי: מציג כתבה

GIGABYTE AORUS ו-G2 Esports מאחדים כוחות

כתבה מאת: אורי כרמי , פורסם ב: 08/06/2018 07:23

AORUS, מותג הגיימינג של GIGABYTE משתף כעת פעולה עם G2 Esports, מועדון ספורט אלקטרוני בין-לאומי המכיל כמה מהשחקנים היותר מתקדמים בענף, ומתמחה בעיקר במשחקים תחרותיים כגון League of Legends, Rocket Leauge ו-CS:GO. 

"אנחנו נרגשים לקבל את פני AORUS למשפחת G2 Esports, ומחכים בשקיקה ליהנות מחוויית גיימינג חדשנית לכל הקבוצות והשחקנים שלנו" כך נאמר על ידי מנכ"ל G2 Esports. החלק של AORUS בעסקה כולל הספקה של מיטב מוצרי AORUS, מה שיעזור לפיתוח המרכז החדש בברלין, הראשון מסוגו באירופה עבור ביצועי esports גבוהים.

מועדון G2 Esports (תמונה: יח"צ AORUS)

"צוות AORUS שמח לשתף פעולה עם קבוצות מלהיבות ומוכשרות מכל רחבי העולם שחולקות עמו את אותם ערכים, ואין ספק שמועדון G2 Esports הוא ההתגלמות המובהקת של זה. השותפות תאפשר לנו לחזק את הקשרים עם השחקנים ועם קהילת הגיימינג. אנחנו נרגשים במיוחד לשחק תפקיד מרכזי בתוכנית ארוכת הטווח של הארגון לטיפוח כישרונות צעירים בעולם ה-esports. קשה לנו לחכות לראות את השחקנים חמושים בציוד של AORUS. כולנו קבוצה אחת, הניצחון הוא שלנו!" כך צוטט סגן נשיא המותג AORUS.

AORUS הינו מותג גיימינג פרימיום (כאמור, מבית GIGABYTE) המתקיים כעת במקביל למותגים נוספים, כגון ה-Republic of Gamers של חברת ASUS, וכמו כן MSI Gaming של חברת MSI. המותג מציע ליין גדול של מוצרי גיימינג, המתחילים ממחשבים ניידים, כרטיסי מסך, לוחות אם, מקלדות מכאניות ועוד רכיבי חומרה רבים.

קצת על הכותב
אורי כרמי
אני חובב מחשבים וחומרה מצעירותי. שעות של ניתוח ולמידה של החומרה, תוך כדי שאני משתמש בה, הביאו אותי למה שאני היום: חולה על מחשבים וחומרה, ותמיד אשמח לכתוב על כך. אני אוהב לכתוב, לפתח, לצייר וכשיש זמן, לשחק.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור GIGABYTE AORUS ו-G2 Esports מאחדים כוחות

סגור