מיקום נוכחי: מציג כתבה

GIGABYTE מדליקה עם זיכרונות AORUS RGB

כתבה מאת: שי רוזנפלד , פורסם ב: 06/07/2018 12:42

חברת GYGABYTE, יצרנית מובילה של לוחות אם וכרטיסים גרפיים הכריזה על זכרונות ראשונים תומכי XMP, זכרונות ה-AORUS RGB. ה-AORUS RGB יגיעו בתצורה של 16GB (8GBx2) DDR4 3200 ביחד עם שני מודולים ייחודיים אפופי RGB. ה-AORUS RGB מעביר חוויה מושלמת לכל מי שמעוניין בזכרונות אסתטיים מבלי להתפשר על ביצועים. יחד עם תוכנת GYGABYTE RGB Fusion או RGB Fusion Link משתמשים יוכלו לשלוט בקלות על חמש אפקטים חדשים של תאורה ייחודיים ל-DDR, כך שיוכלו להינות מביצועי RGB הכי טובים שיש לערכת זכרון להציע.

GYGABYTE הציגה את ה-AORUS RGB בתערוכת Computex 2018, מה שהביא להרבה תשבוחות בקרב אנשי התקשורת, יחד עם קבלת פרס ה-״מוצר הטוב ביותר״ מאתר האינטרנט האמריקאי Tom's Hardware, וכן מהאתר הבריטי TechRadar. זכרונות AORUS RGB משלבים צלעות קירור מאלומיניום יחד עם משטח דק מאולגן, על מנת להשרות מראה מתכתי וחלק. אחת התכונות הבולטות של היא התוספת של שני מודולי RGB חדשים וייחודיים לחוויית תאורת RGB מושלמת. תכונה זו מבטלת את הצורך של המשתמש לרכוש ערכות נפרדות של זכרון עם שימושיות RGB על מנת לכסות את חריצי ה-DIMM מבלי להשפיע על התקציב. כעת משתמשים יוכלו להוסיף זכרונות משולבי RGN לחווית ביצועים מושלמת יחד עם זוהר מושלם.

זכרונות GYGABYTE AORUS RGB תומכים בריבוי אפקטי תאורה AORUS בלעדיים בעזרת מפזר אור ייחודי על צלעות הקירור, להשגת איזון מושלם של אור וסגנון. כל הזכרונות החדשיים מספקים שפע של התאמה אישית לתצוגת נורות ה-RGB. תוכנת RGB Fusion מאפשרת למשתמשים להתאים אישית ולסנכרן את האפקטים עם שאר רכיבי המחשב, בזמן שתוכנת RGB Fusion Link מאפשרת שימוש יחד עם לוחות אם מצד שלישי.

במונחים של חומרה, ה-AORUS RGB נכנס לשוק עם מפרט של 16GB (8GBx2) DDR4 3200Mhz. עבור מערכות Hig-End, תדר נמוך יותר לא מאפשר שימוש בכל הביצועים של המערכת, וזכרונות עם ביצועים גבוהים יותר יכולים להוות מעמסה על התקציב של רוב המשתמשים. זכרונות ה-AORUS RGB מציעים את האיזון המושלם בין מחיר לבין הגשמה של מלוא פוטנציאל העבודה של מערכות מחשב אלו.

על מנת לספק את חווית המשתמש הטובה ביותר, צלעות הקירור של AORUS RGB משולבות עם סילוק של אלומיניום בעיצוב ללא ברגים על מנת להשיג אחדות מבנית מושלמת. הקצוות של גוף הקירור הראשי מצופות בחומר נגד שריטות על מנת להשיג קיימות מושלמת בזמן ההתקנה. צלמית ה-AORUS בצורת הנשר המוכרת למשתמשים מוטבעת באמצעות לייזר ועוזרת להתקנה קלה של הזכרונות. המשתמש יכול להכניס את הזכרון למקום החריץ ע״י שימת צלמית הנשר כאשר האחרון נמצא במצב ״תעופה קדימה״. צלעות הקירור דחוסות ברמה הגבוהה פי שלוש מזכרונות סטנדרטיים על מנת לאפשר פיזור חום יותר יעיל. שטח פנים רחב יותר המושג על ידי חריצים על צלעות הקירור עוזר גם הוא לפיזור החום ומונע טמפרטורות אשר יכולות להשפיע על ביצועי הזיכרון.

GYGABYTE בחנה ובדקה את זכרונות ה-AORUS RGB לעומק על מנת להבטיח קימות ושרידות לאורך זמן, ולהתאים לסטנדרטים המחמירים של GIGABYTE.

קצת על הכותב
שי רוזנפלד
הפעם הראשונה שפתחתי מחשב זה היה עם תוכנת איינשטיין ועוד כמה ישנות. מאז עברו כמה מים בירדן, 486, 586, יש כבר i7 דור שמיני ואני עדיין עוקב באדיקות אחרי התפתחויות וחידושים. מי היה מאמין שיום אחד יהיה דבר כזה כונן SSD. או שנצטרך יותר מ-640KB זיכרון. בטח לא ביל גייטס.
ומה דעתכם?
מציג 2 תגובות ב- 1 דיונים עבור GIGABYTE מדליקה עם זיכרונות AORUS RGB

סגור
מתי בארץ? מה המחיר?
מתי בארץ? מה המחיר?
בתאריך: 06/07/2018 18:58 על ידי: אני
סגור
כרגע אין פרטים על מחיר
אנו נכתוב בהמשך במידה ויהיה :)
בתאריך: 06/07/2018 18:58 על ידי: צוות PCDigital