מיקום נוכחי: מציג כתבה

Humble Bundle: באנדל משחקי 2K זמין כעת

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 18/06/2018 07:32

אתר Humble Bundle נותן לשחקנים כעת את האפשרות לבחור ממבחר המשחקים של חברת K2, בכדי ליצור חבילת הנחה משלהם, החל משלושה משחקים ועד חמישה - ככל שיבחרו יותר, כך אחוז ההנחה יגדל. רשימת המשחקים כוללת, בין היתר, את המשחקים Bioshock Infinite, Mafia II, Civilization V, WWE 2K18, NBA 2K18, Borderlands 2: Game Of The Year edition ועוד רבים וטובים.

על אף שמשחקים יותר חדשים של החברה לא נמצאים שם, בהחלט יש מבחר מעניין ששווה לבדוק. ההנחה מתחילה מבחירת המשחק השלישי, ומורידה 80% מהמחיר המקורי. בתוספת המשחק הרביעי, ההנחה תעלה ל83% ועם המשחק החמישי היא תעמוד על 85%. לדוגמה, אנחנו יצרנו חבילה משלנו הכוללת חמישה משחקים:


ללא ההנחה, החבילה הייתה עולה כ-199.95 דולר. אך יחד עם ההנחה, אנו מקבלים אותה במחיר של כ-29.99 דולר בלבד - הבדל משמעותי מאוד במחיר. חשוב לציין, שכמו עם שאר הבאנדלים של חברת Humble Bundle, חלק מהכסף (אותו המשתמש יכול לבחור) ילך עבור מטרות צדקה - במקרה הזה עבור מחוסרי בית.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור Humble Bundle: באנדל משחקי 2K זמין כעת

סגור