מיקום נוכחי: מציג כתבה

NVIDIA בבעיה: כרטיסים רבים זקוקים לעדכון BIOS

כתבה מאת: אורי כרמי , פורסם ב: 08/06/2018 10:25

צרות בגן עדן: כעת מסתמן שבעלי כרטיסי מסך רבים מסוג Maxwell ו-Pascal (סדרת GTX 900 ו-GTX 1000 בהתאמה) סובלים מתופעות הקשורות בחיבור Display Port 1.3 ו-1.4, בהם עושים שימוש נרחב כרטיסי המסך הללו. משתמשים מדווחים על מסכים שחורים, קיפאון מסך ובעיות בעת תהליך ה-Boot (עליה למערכת ההפעלה).

כאמור, בעיה זו מתרחשת בעת שימוש ב-DisplayPort 1.3 ומעלה, בעיה רצינית כאשר מחשיבים את העובדה שמסכי גיימינג רבים תלויים מאוד בחיבור זה, על מנת להפיק תדרי רענון גבוהים יותר, ריבוי מסכי מחשב או רזולוציה של 4K.

הבעיה ממשיכה להסתבך מהנשמע, כאשר עדכון הדרייברים של כרטיסי מסך אלו לא יעזור, אלא עדכון BIOS לכרטיס המסך. על אף שמדובר בתהליך מסוכן לרוב, המבטל את האחריות על כרטיס המסך, חברת NVIDIA הפיצה כלי המזהה מראש את הבעיה בכרטיסי מסך אלו, ומעדכן את הקושחה באופן אוטומטי. כל סיבוך אשר יעשה כתוצאה מכך הינו מוגן במסגרת האחריות. 

מקור: TechPowerUp

את הכלי ניתן להוריד מכאן. עבור אלו מכם החווים בעיות שכאלו בשימוש עם כרטיס המסך - יש להוריד את הכלי, להצמד להוראות, ולדאוג שהתהליך עצמו לא יופרע, שכן אם מסיבה כלשהי תופעל המערכת מחדש, או תנותק מחיבור לחשמל, התהליך עשוי להשבית את כרטיס המסך.

האם גם אתם סובלים מהבעיות המצויינות בכתבה? האם הורדתם את הכלי ועדכנתם את הקושחה? הגיבו וספרו לנו.

קצת על הכותב
אורי כרמי
אני חובב מחשבים וחומרה מצעירותי. שעות של ניתוח ולמידה של החומרה, תוך כדי שאני משתמש בה, הביאו אותי למה שאני היום: חולה על מחשבים וחומרה, ותמיד אשמח לכתוב על כך. אני אוהב לכתוב, לפתח, לצייר וכשיש זמן, לשחק.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור NVIDIA בבעיה: כרטיסים רבים זקוקים לעדכון BIOS

סגור