מיקום נוכחי: מציג כתבה

Rocket League מציע רשיון קרב עונתי משלו

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 21/06/2018 14:33

חברת Psyonix, Inc העומדת מאחורי פיתוח המשחק Rocket League, הכריזה על כך שהיא הולכת להוציא לפועל רשיון קרב עונתי הנקרא ''Rocket Pass'' (רשיון טיל). רישיון זה יעבוד בצורה דומה לרישיון קרב העונתי של Fortnite, בכך שהחברה תמכור רישיון ביציאת כל עונת משחק חדשה התתרחש מספר פעמים כל שנה.

בנוסף לרשיון המשולם שיציע פרסי בונוס קוסמטיים, מכוניות שונות, ותוספת בונוס של נקודות נסיון, תתווסף גם גרסה חינמית שאותה כלל השחקנים יקבלו, והיא תכלול אפשרויות התאמה אישית, דגלים, כותרות, ומפתחות מיוחדים לפתיחת ארגזים המכילים פרסים למינהם.

חשוב לציין שיהיה ניתן לראות את כל מה שהרשיון מציע לפני קנייתו, ולא יהיה ניתן לזכות באותו פרס פעמיים אלא אם כן כל הפרסים נאספו. בנוסף, את הפרסים יהיה ניתן להחליף בין חברים. .Psyonix, inc מעריכה שלשחקנים ייקח כ-100 שעות משחק כדי לפתוח את כל תוכן העונה, וזה לא כולל אירועים מיוחדים, המציעים נקודות נסיון כפולות. למרות שאין עדיין תאריך מדוייק להתחלת שחרורי הרשיונות, החברה הכריזה הם ייצאו לפועל עוד הקיץ.

מתואר בתור ''משחק כדורגל, רק עם מכוניות המופעלות על ידי רקטות'', Rocket League הוא בין המשחקים המצליחים והידועים ביותר בשנים האחרונות. במשחק ניתן לשחק מאחד עד ארבעה שחקנים בכל אחת משתי הקבוצות, ובאמצעות מכוניות מירוץ להכות בכדור על מנת הכנסתו לתוך שער הקבוצה היריבה, וכך להשיג נקודות. הקבוצה הזוכה היא הקבוצה עם הכי הרבה נקודות בסיום המשחק.

ניתן לשחק בכמה מצבים: שחקן בודד, שבמצב זה השחקן יוכל לשחק נגד המחשב, ומצב משחק רב משתתפים, שבו יוכלו שחקנים לשחק אחד מול השני, במצב זה ניתן לשחק באופן מקומי או באופן אינטרנטי כללי.
המשחק מאפשר הצטלבות בין פלטפורמות ה-PC  ו-PlayStation 4, בנוסף ל-Xbox One ו-Nintendo Switch.
עדכונים מאוחרים יותר, הוסיפו את האפשרויות לשנות את חוקי הליבה של המשחק, בנוסף למשחקים חדשים המבוססים על הוקי קרח וכדורסל.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור Rocket League מציע רשיון קרב עונתי משלו

סגור