מיקום נוכחי: מציג כתבה

Street Fighter 5 מקבל תיבות שלל

כתבה מאת: נועם צליק , פורסם ב: 21/06/2018 21:59

אחרי שנתיים וחצי מאז יציאתו, יקבל משחק ארקייד הלחימה Street Fighter 5 עדכון גדול, שבין הדברים יכלול תוספת של תיבות שלל (Lootboxes). תיבות אלו יבואו כמערכת חדשה הנקראת ''הזדמנות לחימה'', ויהיו קשורים חלקית למצב השרדות, מצב שבו השחקנים נלחמים נגד המחשב בקרבות רצופים בכדי להשיג ניקוד גבוה.

מנאט, אחת מדמויות המשחק, תתפתח חנות מיוחדת בכדי לספר לשחקן את גורלו. יהיה ניתן לשלם 500 מטבעות לחימה, מטבעות הכסף שבמשחק, ולקבל קריאת גורל מסתורית, שמנאט תעזור להקריא. קריאות אלו יהיו תיבות השלל, שיכללו כמה פרסים, בנוסף לדברים הניתנים להשגה רק דרך ''הזדמנות לחימה''.

(בתמונה: קאמי עם תלבושת הניתנת להשגה בקריאת גורל)

הפרסים יכללו צבעים חדשים ובגדים נדירים הניתנים להשגה רק דרך קריאת הגורל, בנוסף לאומנות קלאסית מעברה של הסדרה, ומוצרים מיוחדים שיעזרו לשחקנים במצב המשחק השרדות. הפרסים שמקבלים מקריאת הגורל, יהיו מוגבלים למוצרים קוסמטיים ומוצרים הניתנים לשימוש במצב השרדות בלבד, שמצב זה הוא לשחקן יחיד, מה שאומר שמשחקים תחרותיים שבהם שחקנים משחקים אחד מול השני, לא יושפעו מהפרסים.

חשוב להוסיף שלא יהיה ניתן לקנות מטבעות לחימה בכסף אמיתי, מה שאומר שבשביל להרוויח תיבות שלל, השחקנים יצטרכו לשחק במשחק ולהרוויח אותן. אך זה לא עצר שחקני Street Fighter מלבזות את הוספתן, במיוחד בתקופה שבה תיבות שלל נמצאות תחת בדיקת רשויות ממשלתיות, ואף נראה כי מפתחי משחקים אחרים נמנעים מלהוסיף תיבות שלל בעקבות סיפור ההתמוטטות של Star Wars: Battlefront 2 שנה שעברה.

הוספת תיבות השלל ל-Street Fighter 5 עכשיו, כשנתיים וחצי שנים לאחר הוצאת המשחק, נראית כמו החלטה מסקרנת, מהסיבה שהמשחק לא היה כה פופולארי, ונאבק בקרב עולה כבר מאז יציאתו כדי למשוך שחקנים חדשים. העידכון ישוחרר ב-25 ליוני.

קצת על הכותב
נועם צליק
כבר מאז שהייתי ילד קטן, הדבר היחידי שהיה מעסיק אותי הוא משחקי מחשב, מסוניק, דרך Assassins Creed ועד Viscera cleanup detail, אני משחק בכל משחק שאני יכול לשים את הידיים שלי עליו, ונהנה בכל רגע.
ומה דעתכם?
מציג 0 תגובות ב- 0 דיונים עבור Street Fighter 5 מקבל תיבות שלל

סגור